Studentská rada
informačních technologií

Seznamovací kurz 2016 Ma, AJ, HV, IT, Pg

Ahoj!

Taky se chystáš letos na seznamovák? Že nevíš co to je a co od toho očekávat? Seznamovák, oficiálně jako seznamovací / adaptační kurz, je akce, kterou už dlouhá léta organizují studenti za podpory Pedagogické fakulty.

Na seznamováku se jako budoucí prvák seznámíš se svými spolužáky nebo se staršími spolužáky, kteří už na PedF studují, kterým je kurz také určen a jsou vždy vřele vítáni. Hmm, a nebo taky s absolventy, kteří ti budou tvrdit, jak je všechno hrozně jednoduché!

Letos, jako i minulý rok je seznamovák pořádán společně s dalšími studentskými radami. Můžeš se tak těšit hojné účasti studentů s různými studijními kombinacemi, ale i pohlavím a charakterem. Proto si určitě najdeš své kamarády ve své studijní kombinaci, ale i mimo ni. Protože mít dobré kamarády, se kterými se můžeš podporovat je fajn.

Kde: Juniorcamp Tobogán Nová Živohošť
Kdy: Pá 16.9. až Po 19.9.2016
Cena: Do 31.7. = 1 050 Kč (bez trička)
Od 1.8. = 1 150 Kč (bez trička)
Co sebou: Oblečení a boty do přírody, na sychravé i letní období, spacák a klidně i něco na seznámení

A co když jedu autem?

Autem klidně přijeď, parkovné je 50Kč/den. Taky se rozmysli, jestli se nechceš s někým podělit o náklady a klidně někoho cestou přiber do auta a uveď do přihlášky.

Máte taky tričko?

Samozřejmě, triko seznamováku 2016 máme v různých variantách velikostí a genderu. Můžeš si vybrat jestli chceš pánské (unisex) nebo dámské, velikost je už na tobě. Cena je 150kč za kus, když jich budeš chtít více, připiš to do přihlášky.

Jak je to s ubytováním?

Ubytování je v krásném kempu na břehu slapské přehrady nedaleko Neveklova. Bydlet se bude ve větších nevytápěných chatkách po 4­5 lidech. Lůžkoviny v chatce jsou lehké letní dečky, na které dostaneš povlečení. Vzhledem k tomu, že jedeme v září, mohou být chladné noci, a tak jestli si chceš vzít vlastní spacák, neprohloupíš.

Co budeme jíst?

Strava v kempu je pestrá, k snídani, obědu i večeři dostaneš jiný druh pokrmu a na UHO (univerzální hnědá omáčka) rovnou zapomeň. V jídlech jsou různé druhy masa, ale to můžeš odmítnout. Bezlepková nebo jiná dieta? Není problém, jen to nezapomeň připsat do přihlášky.

A pro velké hladovce, kteří by se nemohli dočakt večeře, by měl být k dispozici bufet. Po večerech bar.

Jak se přihlásit?

Neváhej a přihlaš se! Přihlášku najdeš .

Z důvodu omezené kapacity tě můžeme zapsat už pouze jako náhradníka. V případě, že se nám uvolní místo, kontaktujeme tě.Přihlásit se jako náhradník

Bohužel už se přihlásit nemůžeš, máme říliš mnoho účastníků.

Pokud máš nějaký dotaz, napiš nám na seznamovakpedf@gmail.com a my ti rádi odpovíme na další otázky ;o)

Jak asi takový seznamovák vypadá

Odjezd! Departure! Abfahrt! Départ!

Odjezdy konáme hromadně pro všechny, kteří chtějí. Odjezd bude autobusem z místa, který se dozvíš po přihlášce. Pokud chceš, můžeš se i s někým svést autem nebo taky můžeš někoho svést a podělit se o náklady.

Informace, informace, info...

Informace jsou základ. To víme všichni, a proto se na seznamováku věnujeme předávání informací dohromady jeden celý den. Ne neboj není to v kuse. Každý obor má své oborové dopoledne, ve kterém se hrají hry a taky diskutuje. Právě v diskuzi se prváci často dozví, na jaké předměty si dát pozor, jakým učitelům se radši vyhnout a tak dále, vždyť to znáš. Cenzura informací se nekoná.

V některém z dní se pak pořádá informační dopoledne, ve kterém ti představíme SIS - Studijní informační systém, jak s ním pracovat, jak si zapsat předměty. Taky ti povíme, kde najít ty správné informace a jak se podle nich řídit.

Zážitek na celý život?

Zní to jak ohrané klišé co? Můžeš se těšit bohatému společnému programu pro všechny obory, oborovým dopolednům, ve kterých potkáš jen své spolužáky nebo si můžeš vybrat jednu z mnoha nabízených aktivit, kterou zaštitují jednotliví instruktoři kurzu. V nabídce jsou různé pohybové, akční, karetní, deskové, klidové, společenské hry. Tady se rozhodně nudit nebudeš.

Večerní posezení

Speciální kategorií aktivit a zábavy je večerní posezení. Při večerní zábavě máš možnost účastnit se kytarových večerů, na kterých hraje náš mistr Dimi, který zná tucty písniček a hraje i na přání. Kytarové večery probíhají v hospůdce, ve které se pije, ale nekouří. Když je hezké počasí a teplé večery hraje se i venku u táboráku s nějakou tou flašou. Můžeš se i účastnit soukromého večírku u někoho na chatce a zahrát si třeba activity, nebo si jen tak povídat při skleničce vínka. Večerní zábava už není organizována a proto je jen na tobě, kde budeš chtít být a co budeš chtít dělat. .. Ne večerka opravdu není!

Hlavně nesedět na zadku

Jak už bylo řečeno, na seznamováku máš k dispozici mnoho aktivit. Ale proč trávit všechen čas v kempu? I na to jsme mysleli a proto ti nabídneme výlety do okolí. Podívat se můžeš na nedaleký hrad Kokořín, přírodní bludiště nebo pískovcové skály - Kokořínské pokličky, městské lázně Mšeno a mnoho desítek dalších.

Inspirace

Pokud ti to ještě nestačilo, tak se mrkni na minulé ročníky